Kwade Wouter is een Scotch export bier, ook wel een ‘Wee Heavy’ genoemd. Dit bier kenmerkt zich door een moutzoetige smaak en een stevige body, zonder expliciete hoppigheid. Scotch Ale doet ons verlangen naar mistige Glens, schaars verlichte pubs en een pint stevig bier. Kortom, een bier met rijke traditie. Het stamwort gehalte is 21% en levert een bier op met 8,5% alcohol, donker amberkleurig en rijk.
€ 2,69
Uitverkocht
| Brouwerij | Brouwerij Egmond |
|---|---|
| Land | |
| Bierkenmerk |
“Vanwege de nieuwe corona maatregelingen moeten wij de deuren van het kantoor sluiten. We konden nog net last minute ons adres wijzigen zodat we de lekkere biertjes toch thuis konden ontvangen. Fijne klantenservice!”
“Een mooie en duidelijke webstite met veel heerlijke speciaal biertjes. Bestelling wordt heel erg netjes en optijd geleverd. Lees ook de beschrijvingen en de foodpairing tips. Deze familie is een echte aanrader!!”
Bierfamilie © 2026 | Webdesign door Compass Digital